Brak terminuBZP
6/TP/I/26 SUKCESYWNE DOSTAWY OBŁOŻEŃ CHIRURGICZNYCH, ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ, WYROBÓW JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU - POWTÓRKA
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy172 565,44 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta3 963,06 PLN
Najdroższa oferta57 557,52 PLN
Taniej od najdroższej53 594,46 PLN93% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1352%
3 963,06 PLN
najtańsza57 557,52 PLN
najdroższa
najtańsza57 557,52 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zabrze). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33140000-3 — Materiały medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00268085
Data publikacji29.05.2026 12:18
Kody CPV
33140000-3Materiały medyczne
33199000-1Odzież medyczna
39518000-6Bielizna szpitalna
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)29.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c518ad06-1ea8-4c43-9f0b-9546dcf9a747