ZakończonyBZP

Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Budy Matusy

Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert06.07.2026 10:00Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Wynik postępowania

Wynik przetargu i analiza ofert

Wybrany wykonawcaAM-KO Sp. z o. o.Warszawa
Wartość umowy901 482,10 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta118 080,00 PLN
Najdroższa oferta1 358 790,84 PLN
Taniej od najdroższej1 240 710,84 PLN91% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1051%
118 080,00 PLN
najtańsza
1 358 790,84 PLN
najdroższa

Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.

Data zawarcia umowy: 13.08.2026

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaGmina Radzanów
MiastoRadzanów
WojewództwoMazowieckie
NIP5691759999
AdresPlac Piłsudskiego 26, 06-540 Radzanów
Telefon23 6798033-35

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Radzanów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00298806
Data publikacji19.06.2026 11:09

Kody CPV

45000000-7Roboty budowlane
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynków
45223000-6Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421131-1Instalowanie drzwi
45430000-0Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6Roboty budowlane
45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamówienie obejmuje budowę świetlicy wiejskiej w dwóch etapach. Pierwszy etap to uzyskanie stanu surowego zamkniętego z fundamentami, ścianami, dachem, stolarką zewnętrzną i częściowymi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i elektrycznymi. Drugi etap obejmuje pozostałe prace budowlane zgodnie z dokumentacją techniczną.

Kluczowe wymagania

  • Doświadczenie w robotach budowlanych kompleksowych, szczególnie w budowie obiektów użytecz…
  • Uprawnienia do wykonywania robót budowlanych w kategorii odpowiadającej zakresowi prac
  • Zdolność do realizacji robót na etapach: fundamenty, ściany, dach, stolarka, instalacje
  • Dostęp do kadry i sprzętu do wykonania robót budowlanych w terenie wiejskim

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Przebieg postępowania

  1. Ogłoszenie o zamówieniu (ta strona)19.06.2026

    Termin ofert: 06.07.2026 10:00

  2. Liczba ofert: 7 · Zwycięzca: AM-KO Sp. z o. o. — 901 482,10 PLN

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Część pierwsza zamówienia obejmuje:- etap 1 wybudowanie świetlicy wiejskiej w miejscowości Budy Matusy - etap na 2026 rok, czyli stan surowy tzw. zamknięty budynku. Kategorie robót budowlanych jakie zostaną wykonane: fundamenty, ściany, dach, stolarka drzwiowa zewnętrzna i stolarka okienna, częśćinstalacji wod-kan, oraz część instalacji elektrycznej;- etap 2 wykonanie pozostałych robót budowlanych w świetlicy wiejskiej w miejscowości Budy Matusy – etap na 2027 rok, ujętych w dokumentacji technicznej i przedmiarze.

Termin realizacji: 12 miesiące

Treść ogłoszenia

1Zamawiający
Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
Nazwa zamawiającego
Gmina Radzanów
Krajowy Numer Identyfikacyjny
REGON 130378373
Ulica
Plac Piłsudskiego 26
Miejscowość
Radzanów
Kod pocztowy
06-540
Województwo
mazowieckie
Kraj
Polska
Lokalizacja NUTS 3
PL922 - Ciechanowski
Numer telefonu
23 6798033-35
Numer faksu
23 6798033 wew. 31
Adres poczty elektronicznej
sekretariat@radzanow.com
Adres strony internetowej zamawiającego
https://www.radzanow.com
Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
Przedmiot działalności zamawiającego
Ogólne usługi publiczne
2Informacje podstawowe
Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
Nie
Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Budy Matusy
Identyfikator postępowania
ocds-148610-c2bd4799-c96e-4814-935f-bd21303bc6e6
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00298806
Wersja ogłoszenia
01
Data ogłoszenia
2026-06-19
Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
Tak
Numer planu postępowań w BZP
2025/BZP 00632357/06/P
Identyfikator pozycji planu postępowań
1. 1.6 Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Budy Matusy
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
Nie
Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie
Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2bd4799-c96e-4814-935f-bd21303bc6e6
Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
Nie
Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Tak
Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
https://ezamowienia.gov.pl
Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Warunkach korzystania z elektronicznej platformy usług administracji publicznej (e-Zamówienia)
Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Oferta - katalog elektroniczny
Nie dotyczy
Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
polski
RODO (obowiązek informacyjny)
Zgodnie z SWZ
RODO (ograniczenia stosowania)
Zgodnie z SWZ
4Przedmiot zamówienia
Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
Nie
Numer referencyjny
RIN. 271. 9.2026. JR
Rodzaj zamówienia
Roboty budowlane
Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
Nie
Możliwe jest składanie ofert częściowych
Tak
Liczba części
2
Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy
Nie
Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część pierwsza zamówienia obejmuje:- etap 1 wybudowanie świetlicy wiejskiej w miejscowości Budy Matusy - etap na 2026 rok, czyli stan surowy tzw. zamknięty budynku. Kategorie robót budowlanych jakie zostaną wykonane: fundamenty, ściany, dach, stolarka drzwiowa zewnętrzna i stolarka okienna, częśćinstalacji wod-kan, oraz część instalacji elektrycznej;- etap 2 wykonanie pozostałych robót budowlanych w świetlicy wiejskiej w miejscowości Budy Matusy – etap na 2027 rok, ujętych w dokumentacji technicznej i przedmiarze.
Główny kod CPV
45000000-7 - Roboty budowlane
Dodatkowy kod CPV
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45421131-1 - Instalowanie drzwi 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Tak
Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, w wysokości nieprzekraczającej 10% wartości zamówienia podstawowego. Warunki na jakich zostanie udzielone zamówienie będą odpowiadały warunkom niniejszego postępowania określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz w SWZ. Zamówienia polegające na powtórzeniu podobnych usług zostaną udzielone w przypadku, gdy zaistnieje uzasadniona potrzeba rozszerzenia zamówienia podstawowego i zostaną zapewnione środki finansowe na ten cel
Sposób oceny ofert
Punktowo
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
60
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
Deklarowany okres gwarancji
Waga
40
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część druga zamówienia obejmuje:- wykonanie zagospodarowania terenu wokół świetlicy wiejskiej w miejscowości Budy Matusy. W ramach tej części zamówienia wykonane zostaną m.in.: ogrodzenie i pozostałe prace wynikające z dokumentacji technicznej i przedmiaru
Główny kod CPV
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Tak
Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, w wysokości nieprzekraczającej 10% wartości zamówienia podstawowego. Warunki na jakich zostanie udzielone zamówienie będą odpowiadały warunkom niniejszego postępowania określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz w SWZ. Zamówienia polegające na powtórzeniu podobnych usług zostaną udzielone w przypadku, gdy zaistnieje uzasadniona potrzeba rozszerzenia zamówienia podstawowego i zostaną zapewnione środki finansowe na ten cel
Sposób oceny ofert
Punktowo
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
60
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
Deklarowany okres gwarancji
Waga
40
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
5Kwalifikacja wykonawców
Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
Tak
Fakultatywne podstawy wykluczenia
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Warunki udziału w postępowaniu
Tak
Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zgodnie z SWZ
Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
Tak
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu
Zgodnie z SWZ
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zgodnie z SWZ
Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych
Nie
6Warunki zamówienia
Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
Nie
Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
Nie
Zamawiający wymaga wadium
Nie
Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Tak
Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
a) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. b) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców lub w przypadku reprezentowania Wykonawcy przez pełnomocnika, do oferty musi być dołączone pełnomocnictwo w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. c) Oświadczenia w zakresie spełniania warunków udziału i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania – oświadczenie według wzoru załącznik nr 3 do SWZ wraz z ofertą oraz oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej (na wezwanie), składa, każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Dokumenty te i oświadczenia mają potwierdzać spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w którym każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia. d) Zamawiający przed zawarciem umowy, jeżeli została wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zażąda umowy regulującej współpracę tych wykonawców. e) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia oświadczają poprzez wskazanie w oświadczeniu składanym wraz z ofertą – wzór załącznik nr 4 do SWZ, które roboty budowlane i/lub dostawy wykonają poszczególni wykonawcy (art. 117 ust. 4 PZP)
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
Tak
7Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
Nie
Zamawiający przewiduje zmiany umowy
Tak
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
Zgodnie z SWZ
Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
Nie
8Procedura
Termin składania ofert
2026-07-06 10:00
Miejsce składania ofert
Wykonawca składa ofertę w postępowaniu za pośrednictwem formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty - dostępnego na ezamowienia lub bezpośrednio poprzez stronę https://obywatel.gov.pl/nforms/ezamowienia
Termin otwarcia ofert
2026-07-06 10:30
Termin związania ofertą
do 2026-08-04

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c2bd4799-c96e-4814-935f-bd21303bc6e6