ZakończonyBZP

Dostawa urządzeń peryferyjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-113/2026

Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert10.07.2026 11:00Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Wynik postępowania

Wynik przetargu i analiza ofert

Wybrany wykonawcauniewaznienie
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta5 196,75 PLN
Najdroższa oferta5 805,60 PLN
Taniej od najdroższej608,85 PLN10% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+12%
5 196,75 PLN
najtańsza
5 805,60 PLN
najdroższa

Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaWarszawski Uniwersytet Medyczny
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5250005828
AdresŻwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa
Strona WWWwww.wum.edu.pl

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)30232000-4 — Sprzęt peryferyjny
Numer ogłoszenia2026/BZP 00298855
Data publikacji19.06.2026 11:21

Kody CPV

30232000-4Sprzęt peryferyjny

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamówienie na dostawę urządzeń peryferyjnych, w tym drukarkę żywiczną 3D wraz ze stacją do mycia i utwardzania wydruków. Dostawa realizowana w podziale na pakiety z wymogiem spełnienia szczegółowej specyfikacji technicznej.

Kluczowe wymagania

  • Dostarczenie drukarkę żywiczną 3D spełniającą specyfikację techniczną
  • Stacja do mycia i utwardzania wydruków 3D zgodnie z wymaganiami
  • Dostawa w terminie 28 dni od zawarcia umowy
  • Spełnienie warunków określonych w Projekcie umowy

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Przebieg postępowania

  1. Ogłoszenie o zamówieniu (ta strona)19.06.2026

    Termin ofert: 10.07.2026 11:00

  2. Liczba ofert: 2 · Zwycięzca: uniewaznienie

Historia zmian ogłoszenia

To ogłoszenie było aktualizowane 2 razy — ostatnio 01.07.2026. Zamawiający zaktualizował to ogłoszenie. Zanim złożysz ofertę, sprawdź, co się zmieniło, aby Twoja propozycja była zgodna z aktualnymi warunkami i terminami.

Zmiana z dnia 01.07.2026

  • Termin związania ofertą

    Przed zmianą: 2026-08-05

    Po zmianie: 2026-08-08

  • Termin otwarcia ofert

    Przed zmianą: 2026-07-07 11:30

    Po zmianie: 2026-07-10 11:30

  • Termin składania ofert: 07.07.2026 11:00 10.07.2026 11:00
  • Informacje dodatkowe

    Przed zmianą: I. Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j Dz.U. z 2025 r., poz. 514). Wykluczenie, o którym mowa powyżej następuje …

    Po zmianie: I. Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j Dz.U. z 2025 r., poz. 514). Wykluczenie, o którym mowa powyżej następuje …

Zmiana z dnia 30.06.2026

  • Termin związania ofertą

    Przed zmianą: 2026-07-29

    Po zmianie: 2026-08-05

  • Termin otwarcia ofert

    Przed zmianą: 2026-06-30 11:30

    Po zmianie: 2026-07-07 11:30

  • Termin składania ofert: 30.06.2026 11:00 07.07.2026 11:00

Źródło: dane pochodzą z oficjalnych ogłoszeń o zmianie ogłoszenia, publikowanych w Biuletynie Zamówień Publicznych (BZP).

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń peryferyjnych w podziale na części zamówienia, zwane dalej Pakietami od 1 do 2; Pakiet 1 - dostawa drukarki żywicznej 3 D wraz ze stacją do mycia i utwardzania wydruków 3 D; na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych dla poszczególnych Pakietów, stanowiących odpowiednio Załączniki nr

2.1 do SWZ.

Termin realizacji: 28 dni

Treść ogłoszenia

1Zamawiający
Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
Nazwa zamawiającego
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Krajowy Numer Identyfikacyjny
REGON 000288917
Ulica
Żwirki i Wigury 61
Miejscowość
Warszawa
Kod pocztowy
02-091
Województwo
mazowieckie
Kraj
Polska
Lokalizacja NUTS 3
PL911 - Miasto Warszawa
Adres poczty elektronicznej
aez@wum.edu.pl
Adres strony internetowej zamawiającego
www.wum.edu.pl
Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
Przedmiot działalności zamawiającego
Edukacja
2Informacje podstawowe
Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
Nie
Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
Dostawa urządzeń peryferyjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-113/2026
Identyfikator postępowania
ocds-148610-db63ff60-1c10-40dd-a893-77165bc7c270
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00298855
Wersja ogłoszenia
01
Data ogłoszenia
2026-06-19
Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
Tak
Numer planu postępowań w BZP
2026/BZP 00082020/05/P
Identyfikator pozycji planu postępowań
1. 2.13 Dostawy urządzeń peryferyjnych
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
Nie
Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie
Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/299183/notice/public/details
Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
Nie
Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Tak
Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/299183/notice/public/details
Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
W postępowaniu, komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywać się będzie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej „e-zamawiający” firmy Otwarty Rynek Elektroniczny S. A. – Marketplanet, ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa, zwanej dalej „Platformą”, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl; Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy dostępna jest pod ww. adresem https://wum.ezamawiajacy.pl w zakładce „Baza Wiedzy”. Problemy w obsłudze Platformy należy zgłaszać na adres: ezamawiajacy_zgloszenia@marketplanet.pl lub pod nr tel. + 48 22 257 2223.
Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Oferta - katalog elektroniczny
Nie dotyczy
Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
polski
RODO (obowiązek informacyjny)
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM.2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować na adres e-mail: iod@wum.edu.pl, tel.: +48 22 22 57 20 240;3. Zamawiający jednocześnie informuje, że Wykonawca ubiegając się o udzielenie niniejszego zamówienia jest zobowiązany do wypełnienia obowiązku informacyjnego przewidzianego w art. 13 lub 14 RODO względem osób fizycznych, których dane osobowe Wykonawca bezpośrednio lub pośrednio pozyskał i których dane przekaże Zamawiającemu, chyba że ma zastosowanie co najmniej jedno z wyłączeń, o których mowa w art. 14 ust. 5 RODO lub zgodnie z art. 13 ust. 4 RODO, osoba fizyczna, której dane dotyczą, dysponuje informacjami, o których mowa na wstępie. W świetle powyższego Wykonawca, na druku Formularza ofertowego, stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ, zobowiązany jest złożyć oświadczenie dot. wypełnienia obowiązku informacyjnego przewidzianego w art. 13 lub art. 14 RODO wobec osób fizycznych, od których dane osobowe bezpośrednio lub pośrednio pozyskałw celu ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu.4. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zawarte są w Rozdziale XXVII SWZ.
RODO (ograniczenia stosowania)
Nie przysługuje Pani/Panu: 1) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; 2) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; 3) na podstawie art.21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
4Przedmiot zamówienia
Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
Nie
Numer referencyjny
AEZ/S-113/2026
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
Tak
Możliwe jest składanie ofert częściowych
Tak
Liczba części
2
Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy
Nie
Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń peryferyjnych w podziale na części zamówienia, zwane dalej Pakietami od 1 do 2; Pakiet 1 - dostawa drukarki żywicznej 3 D wraz ze stacją do mycia i utwardzania wydruków 3 D; na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych dla poszczególnych Pakietów, stanowiących odpowiednio Załączniki nr 2.1 do SWZ.
Główny kod CPV
30232000-4 - Sprzęt peryferyjny
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
28 dni
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
90
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
Jakość - Gwarancja
Waga
10
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń peryferyjnych w podziale na części zamówienia, zwane dalej Pakietami od 1 do 2; Pakiet 2 - dostawa skanera 3 D; na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych dla poszczególnych Pakietów, stanowiących odpowiednio Załączniki nr 2.2 do SWZ.
Główny kod CPV
30232000-4 - Sprzęt peryferyjny
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
28 dni
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
90
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
Jakość - Gwarancja
Waga
10
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
5Kwalifikacja wykonawców
Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
Nie
Warunki udziału w postępowaniu
Nie
Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
Tak
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu
1. Zamawiający w prowadzonym postępowaniu nie żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, o którychmowa w Rozdziale VIII SWZ, z zastrzeżeniem ust. 2.2. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest złożyć oświadczenie sporządzone wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ, którego treść odpowiada zakresowi oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy.3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w ust. 2, składa każdy z Wykonawców.
Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
Do oferty na Platformie należy załączyć: 1. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania, sporządzone wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentu, jeżeli Zamawiający może go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 3. Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. Pełnomocnictwo jest także wymagane w przypadku reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
6Warunki zamówienia
Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
Nie
Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
Nie
Zamawiający wymaga wadium
Nie
Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Nie
Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wykonawcy zobowiązani są do złożenia wraz z ofertą: 1) oświadczenie sporządzone wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ, potwierdzające braku podstaw wykluczenia z postępowania, którego treść odpowiada zakresowi oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, składa każdy z Wykonawców. 2) Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
Nie
7Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
Nie
Zamawiający przewiduje zmiany umowy
Tak
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy w zakresie określonym w § 9 Projektu umowy (stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ)
Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
Nie
8Procedura
Termin składania ofert
2026-06-30 11:00
Miejsce składania ofert
Ofertę z wymaganymi załącznikami należy złożyć na Platformie dostępnej pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/299183/notice/public/details,
Termin otwarcia ofert
2026-06-30 11:30
Termin związania ofertą
do 2026-07-29

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-db63ff60-1c10-40dd-a893-77165bc7c270