ZakończonyBZP
Subskrypcja oprogramowania JIRA i Confluence
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert29.06.2026 12:00Zakończony
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy801 739,83 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta801 739,83 PLN
Najdroższa oferta801 739,83 PLN
Data zawarcia umowy: 08.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMiasto Stołeczne Warszawa
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5252248481
AdresPl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa
Telefon22 443 14 07
Strona WWWwww.um.warszawa.pl
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48000000-8 — Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00298901
Data publikacji19.06.2026 11:29
Kody CPV
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu (ta strona)19.06.2026
- Wynik postępowania15.07.2026
Analiza rynkowa
Przedmiot zamówienia
Opis zamówienia
Subskrypcja oprogramowania JIRA i Confluence Subskrypcja oprogramowania JIRA i Confluence
Termin realizacji: 12 miesiące
Treść ogłoszenia
1Zamawiający
- Rola zamawiającego
- Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
- Nazwa zamawiającego
- Miasto Stołeczne Warszawa
- Oddział zamawiającego
- Urząd m.st. Warszawy
- Krajowy Numer Identyfikacyjny
- REGON 015259640
- Ulica
- Pl. Bankowy 3/5
- Miejscowość
- Warszawa
- Kod pocztowy
- 00-950
- Województwo
- mazowieckie
- Kraj
- Polska
- Lokalizacja NUTS 3
- PL911 - Miasto Warszawa
- Numer telefonu
- 22 443 14 07
- Adres poczty elektronicznej
- zamowieniabzp@um.warszawa.pl
- Adres strony internetowej zamawiającego
- www.um.warszawa.pl
- Rodzaj zamawiającego
- Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
- Przedmiot działalności zamawiającego
- Ogólne usługi publiczne
2Informacje podstawowe
- Ogłoszenie dotyczy
- Zamówienia publicznego
- Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
- Nie
- Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
- Subskrypcja oprogramowania JIRA i Confluence
- Identyfikator postępowania
- ocds-148610-8a73caab-ab7a-4b34-bf2c-ff543d808a04
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298901
- Wersja ogłoszenia
- 01
- Data ogłoszenia
- 2026-06-19
- Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
- Tak
- Numer planu postępowań w BZP
- 2025/BZP 00608181/07/P
- Identyfikator pozycji planu postępowań
- 1. 2.21 Subskrypcja licencji JIRA i Confluence
- O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
- Nie
- Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
- Nie
- Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
- Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
- Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
- https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/296382/notice/public/details
- Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
- Nie
- Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
- Tak
- Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
- https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/296382/notice/public/details
- Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
- określono w SWZ
- Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
- Nie
- Oferta - katalog elektroniczny
- Nie dotyczy
- Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
- polski
- RODO (obowiązek informacyjny)
- określono w SWZ
- RODO (ograniczenia stosowania)
- określono w SWZ
4Przedmiot zamówienia
- Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
- Nie
- Numer referencyjny
- ZP/EM/271/II-103/26
- Rodzaj zamówienia
- Dostawy
- Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
- Nie
- Możliwe jest składanie ofert częściowych
- Nie
- Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
- Nie
- Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Subskrypcja oprogramowania JIRA i Confluence Subskrypcja oprogramowania JIRA i Confluence
- Główny kod CPV
- 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- Dodatkowy kod CPV
- 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- Zamówienie obejmuje opcje
- Nie
- Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
- 12 miesiące
- Zamawiający przewiduje wznowienia
- Nie
- Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
- Nie
- Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
- Procentowo
- Stosowane kryteria oceny ofert
- Wyłącznie kryterium ceny
- Nazwa kryterium
- Cena
- Waga
- 100
- Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
- Nie
5Kwalifikacja wykonawców
- Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
- Nie
- Warunki udziału w postępowaniu
- Tak
- Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
- Za spełniającego warunki udziału w postępowaniu zamawiający uzna Wykonawcę, który jest Certyfikowanym Partnerem Atlassian Polska co najmniej na poziomie GOLD.
- Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
- Tak
- Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu
- W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw do wykluczenia składanych nawezwanie.
- Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu
- W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie warunkówudziału w postępowaniu.
- Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
- nie dotyczy
- Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych
- Nie
- Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
- a) w przypadku, gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowana w dokumencie rejestrowym Wykonawcy, dokument (np. pełnomocnictwo) potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy; b) w przypadku, gdy oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa – dokument zawierający dowody, o których mowa w pkt. 18 SWZ; c) w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, załączonego do oferty w systemie: – oświadczenia, o którym mowa w pkt 14.4. lit. a) i b) SWZ dotyczącego każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, – oświadczenia z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy d) oświadczenie Wykonawcy złożone w treści formularza oferty w systemie, że jest certyfikowanym przedstawicielem Atlassian Polska co najmniej na poziomie Gold. e) formularz cenowy
6Warunki zamówienia
- Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
- Nie
- Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
- Nie
- Zamawiający wymaga wadium
- Nie
- Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Nie
- Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
- określone w SWZ
- Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
- Tak
7Projektowane postanowienia umowy
- Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
- Nie
- Zamawiający przewiduje zmiany umowy
- Tak
- Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
- określono w SWZ
- Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
- Nie
8Procedura
- Termin składania ofert
- 2026-06-29 12:00
- Miejsce składania ofert
- https://zamowienia.um.warszawa.pl
- Termin otwarcia ofert
- 2026-06-29 12:15
- Termin związania ofertą
- do 2026-07-28
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8a73caab-ab7a-4b34-bf2c-ff543d808a04