ZakończonyBZP

Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby oddziałów szpitalnych SPZOZ w Mławie

Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert23.01.2026 10:00Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Wynik postępowania

Wynik przetargu i analiza ofert

Wybrany wykonawcaCOOK MEDICAL Sp. z o.o.Warszawa
Wartość umowy353 516,40 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta14 850,00 PLN
Najdroższa oferta277 560,00 PLN
Taniej od najdroższej262 710,00 PLN95% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1769%
14 850,00 PLN
najtańsza
277 560,00 PLN
najdroższa

Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.

Data zawarcia umowy: 13.02.2026

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MŁAWIE
MiastoMława
WojewództwoMazowieckie
NIP5691426619
Adresul. Anny Dobrskiej 1, 06-500 Mława
Telefon236543235

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Mława). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)33100000-1 — Urządzenia medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00039924
Data publikacji15.01.2026 23:33

Kody CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
33125000-2Urządzenia do badań urologicznych

Analiza rynkowa i konkurencja

Przebieg postępowania

  1. Ogłoszenie o zamówieniu (ta strona)15.01.2026

    Termin ofert: 23.01.2026 10:00

  2. Liczba ofert: 1 · Zwycięzca: COOK MEDICAL Sp. z o.o. — 353 516,40 PLN

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

1) Pakiet nr 1 B – Urologiczny 4;

Termin realizacji: 12 miesiące

Treść ogłoszenia

1Zamawiający
Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
Nazwa zamawiającego
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MŁAWIE
Krajowy Numer Identyfikacyjny
REGON 000302474
Ulica
ul. Anny Dobrskiej 1
Miejscowość
Mława
Kod pocztowy
06-500
Województwo
mazowieckie
Kraj
Polska
Lokalizacja NUTS 3
PL922 - Ciechanowski
Numer telefonu
236543235
Adres poczty elektronicznej
zamowienia@szpitalmlawa.pl
Adres strony internetowej zamawiającego
https://szpitalmlawa.ezamawiajacy.pl
Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
Przedmiot działalności zamawiającego
Zdrowie
2Informacje podstawowe
Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
Nie
Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby oddziałów szpitalnych SPZOZ w Mławie
Identyfikator postępowania
ocds-148610-ce7c4336-5145-476b-a3d6-9380ee0b6226
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00039924
Wersja ogłoszenia
01
Data ogłoszenia
2026-01-15
Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
Nie
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
Nie
Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie
Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://szpitalmlawa.ezamawiajacy.pl
Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
Nie
Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Tak
Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
https://szpitalmlawa.ezamawiajacy.pl
Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
Zamawiający przeprowadzapostępowanie drogą elektroniczną. Dotyczy to wszelkiej dokumentacji składanej w toku postępowania w tym m.in.: przekazywaniaoświadczeń, wniosków, zawiadomień, informacji jak i całości oferty. Jako drogę elektroniczną przesłania informacji rozumie sięplatformędostępną pod adresem https://szpitalmlawa.ezamawiajacy.pl. Zamawiający nie dopuszcza komunikacji za pomocą e-mail. Wszelkiezapytania, wnioski itp. składane tą drogą pozostaną bez odpowiedzi jako złożone niezgodnie z treścią SWZ i Ustawą PZP.2. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje,przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy dostępnej pod adresem https://szpitalmlawa.ezamawiajacy.pl. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się ich datę wczytania do systemu. 3. Ofertę,oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust.1 ustawy PZP, podmiotowe środki dowodowe, zobowiązanie podmiotuudostępniającego zasoby, przedmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólniedostępnych formatach danych, w szczególności w formatach .pdf, .doc, .docx, .odt, .txt, .rtf4. Ofertę oraz oświadczenia i dokumenty,o których mowa w ust. 3 składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonejpodpisem zaufanym lub podpisem osobistym.5. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentówelektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały SWZ. 6. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musibyć zgodny z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobusporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacjielektronicznej w postępowaniu o udzieleniezamówienia publicznego lub konkursie oraz Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. wsprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawc
Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Oferta - katalog elektroniczny
Nie dotyczy
Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
polski
RODO (obowiązek informacyjny)
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawieswobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UEL 119 z 04. 05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mławie ul. Anny Dobrskiej1, 06-500 Mława, tel. 23/ 654-32-402. adres email do inspektora danych osobowych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Mławie: iod@szpitalmlawa.pl; tel. 23/654-32-403. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem oudzielenie zamówienia publicznego. 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępnionazostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 8 oraz art. 96 ust. 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówieńpublicznych, dalej „ustawa Pzp”;5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończeniapostępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czastrwania umowy;6. obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowymokreślonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencjeniepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;7. w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany;8. posiada Pani/Pan:− prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;− prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych *;− prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa wart. 18 ust. 2 RODO **;− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danychosobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;9. nie przysługuje Pani/Panu:− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;− prawo do przenoszenia danych osobowych;− prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowychjest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
4Przedmiot zamówienia
Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
Nie
Numer referencyjny
SPZOZ ZP - 2/2026
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
Tak
Możliwe jest składanie ofert częściowych
Tak
Liczba części
3
Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy
Nie
Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Pakiet nr 1 B – Urologiczny 4;
Główny kod CPV
33100000-1 - Urządzenia medyczne
Dodatkowy kod CPV
33125000-2 - Urządzenia do badań urologicznych
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Za najkorzystniejszą ofertę, Zamawiający uzna ofertę, która uzyska największą liczbę punktów orazspełniającą warunki i wymagania zawarte w SWZ.
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Punktowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Waga
100
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Pakiet nr 2 B – Urologiczny 5
Główny kod CPV
33100000-1 - Urządzenia medyczne
Dodatkowy kod CPV
33125000-2 - Urządzenia do badań urologicznych
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Za najkorzystniejszą ofertę, Zamawiający uzna ofertę, która uzyska największą liczbę punktów orazspełniającą warunki i wymagania zawarte w SWZ.
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Punktowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Waga
100
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
3) Pakiet nr 3 B – Neurochirurgiczny
Główny kod CPV
33100000-1 - Urządzenia medyczne
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Za najkorzystniejszą ofertę, Zamawiający uzna ofertę, która uzyska największą liczbę punktów orazspełniającą warunki i wymagania zawarte w SWZ.
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Punktowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Waga
100
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
5Kwalifikacja wykonawców
Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
Nie
Warunki udziału w postępowaniu
Nie
Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
Tak
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu
1. Do oferty Wykonawcazobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziałuw postępowaniu – załącznik 3 do SWZ.1) na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia: a) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej wrozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą,który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz zdokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcynależącego do tej samej grupy kapitałowej– wzór stanowi załącznik nr 4 do SWZ;b) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresiepodstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa:• w art. 108 ust. 1 pkt 3 PZP,• art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,• art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,• art. 108 ust. 1 pkt 6 PZP,– wzór stanowi załącznik nr 6 do SW Zc) aktualne oświadczenie w zakresie wskazanym w załączniku nr 8 do SWZ (tj. składane na podstawie ustawy o szczególnychrozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego).
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu
1. Nawezwanie Zamawiającego, Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, składa w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż5 dni, aktualne na dzień złożenia podmiotowe środki dowodowe:1) na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia: a) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej wrozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą,który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz zdokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcynależącego do tej samej grupy kapitałowej– wzór stanowi załącznik nr 4 do SWZ;b) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresiepodstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa:• w art. 108 ust. 1 pkt 3 PZP,• art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,• art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,• art. 108 ust. 1 pkt 6 PZP,– wzór stanowi załącznik nr 6 do SW Zc) aktualne oświadczenie w zakresie wskazanym w załączniku nr 8 do SWZ (tj. składane na podstawie ustawy o szczególnychrozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego).
Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
1) Zamawiający wymaga by wraz z ofertą złożyć dowody na podstawie, których Zamawiający będzie mógł jednoznacznie potwierdzić, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania Zamawiającego - oficjalne, oryginalne karty katalogowe lub broszury producenta lub oficjalne, oryginalne instrukcje obsługi producenta - wraz z zaznaczeniem właściwych danych raz odniesieniem, którego produktu (pozycji) dotyczą; 2) Zamawiający dopuszcza deklarację producenta, wyłącznie w przypadku braku możliwości potwierdzenia spełnienie wymagań dotyczących parametru lub funkcjonalności w wyżej wymienionych dokumentach. 3. Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, jeżeli wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, zamawiający wezwie go do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, chyba że pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta będzie podlegała odrzuceniu albo będą zachodziły
Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych
Tak
Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty
1) Zamawiający wymaga by wraz z ofertą złożyć dowody na podstawie, których Zamawiający będzie mógł jednoznacznie potwierdzić, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania Zamawiającego - oficjalne, oryginalne karty katalogowe lub broszury producenta lub oficjalne, oryginalne instrukcje obsługi producenta - wraz z zaznaczeniem właściwych danych raz odniesieniem, którego produktu (pozycji) dotyczą; 2) Zamawiający dopuszcza deklarację producenta, wyłącznie w przypadku braku możliwości potwierdzenia spełnienie wymagań dotyczących parametru lub funkcjonalności w wyżej wymienionych dokumentach. 3. Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, jeżeli wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, zamawiający wezwie go do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, chyba że pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta będzie podlegała odrzuceniu albo będą zachodziły
Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
1. Formularz ofertowy; 2. Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. 3. zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów – w przypadku gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby; 4. oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy – dotyczy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w przypadku, o którym mowa w art. 117 ust. 2 i 3 PZP; - 5. pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy – w przypadku, gdy w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów rejestrowych (KRS/ CEIDG/ inny rejestr) (wymagane jest złożenie upoważnienia w oryginale lub kopii uwierzytelnionej przez notariusza); 6. przedmiotowe środki dowodowe – (jeżeli dotyczy) 7. Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, albo dokumenty określające uprawnienia przedstawicieli Wykonawcy do jego reprezentacji, jeśli nie wynikają one z zapisów we właściwym rejestrze; w przypadku, gdy ofertę składa spółka cywilna, należy do oferty dołączyć również umowę spółki.
6Warunki zamówienia
Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
Nie
Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
Nie
Zamawiający wymaga wadium
Nie
Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Nie
Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum, spółka cywilna), Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnikiem konsorcjum jest Wykonawca, który zaloguje się na swoim profilu Wykonawcy i składając ofertę w zakładce „Wykonawcy” doda pozostałych Wykonawców wpisując ich dane. Pełnomocnictwo, o którym mowa powyżej, powinno być złożone w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem kwalifikowanym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym osoby/ osób upoważnionych do reprezentowania Wykonawców) oraz zostać przekazane w ofercie wspólnej Wykonawców. Pełnomocnik, o którym mowa powyżej, pozostaje w kontakcie z Zamawiającym w toku postępowania i do niego Zamawiający kieruje informacje, korespondencję itp. Wszelkie oświadczenia pełnomocnika Zamawiający uzna za wiążące dla wszystkich Wykonawców składających ofertę wspólną. Nie dopuszcza się uczestniczenia któregokolwiek z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w więcej niż jednej grupie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Niedopuszczalnym jest również złożenie przez któregokolwiek z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia, równocześnie oferty indywidualnej oraz w ramach grupy Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
Nie
7Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
Nie
Zamawiający przewiduje zmiany umowy
Tak
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
Zmiany umowy opisane są w załączniku nr 7 - Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego
Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
Nie
8Procedura
Termin składania ofert
2026-01-23 10:00
Miejsce składania ofert
https://szpitalmlawa.ezamawiajacy.pl
Termin otwarcia ofert
2026-01-23 10:30
Termin związania ofertą
do 2026-02-21

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ce7c4336-5145-476b-a3d6-9380ee0b6226