Brak terminuBZP
Usługa zakupu i dostawy żywności na bazie kuchni dostawcy dla pacjentów Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie II
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 047 861,36 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 047 861,36 PLN
Najdroższa oferta1 379 851,20 PLN
Taniej od najdroższej331 989,84 PLN24% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+32%
1 047 861,36 PLN
najtańsza · wybrana1 379 851,20 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 379 851,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.11.2025
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaKRAJOWY OŚRODEK ZAPOBIEGANIA ZACHOWANIOM DYSSOCJALNYM
MiastoGostynin
WojewództwoMazowieckie
NIP9710722173
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gostynin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)55321000-6 — Usługi przygotowywania posiłków
Numer ogłoszenia2025/BZP 00563305
Data publikacji28.11.2025 12:08
Kody CPV
55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.10.2025
- Wynik postępowania (ta strona)28.11.2025
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-2b8aa4fd-11df-4970-aa48-1d15df1dc6f9