Brak terminuBZP
Dostawa przedłużonego wsparcia producenta wraz z podniesieniem wersji na rozwiązania Veeam dla Urzędu Regulacji Energetyki
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy388 680,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta388 680,00 PLN
Najdroższa oferta403 817,61 PLN
Taniej od najdroższej15 137,61 PLN4% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+4%
388 680,00 PLN
najtańsza · wybrana403 817,61 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana403 817,61 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 02.12.2025
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)72591000-4 — Rozszerzanie umów serwisowych
Numer ogłoszenia2025/BZP 00573845
Data publikacji03.12.2025 13:54
Kody CPV
72591000-4Rozszerzanie umów serwisowych
72230000-6Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu12.11.2025
- Wynik postępowania (ta strona)03.12.2025
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ce549887-a933-49ad-a16d-b6704463ba40