Brak terminuBZP
Zakup i dostawa sprzętu dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. : Koparko - ładowarka
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy651 777,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta651 777,00 PLN
Najdroższa oferta651 777,00 PLN
Data zawarcia umowy: 14.11.2025
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMiejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5210530646
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)43261000-0 — Koparki mechaniczne
Numer ogłoszenia2025/BZP 00579264
Data publikacji05.12.2025 11:53
Kody CPV
43261000-0Koparki mechaniczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.10.2025
- Wynik postępowania (ta strona)05.12.2025
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-cdeb7563-dd4c-4aab-8c8c-fa2133672a36