Brak terminuBZP
Usługa zabudowy powierzchni wystawowej polskiego stoiska promocyjnego podczas targów The International Food & Drink Event (IFE) 2026 w dniach 30.03. - 01.04.2026 r. w Londynie w Wielkiej Brytanii
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 021 300,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 021 300,00 PLN
Najdroższa oferta1 173 727,50 PLN
Taniej od najdroższej152 427,50 PLN13% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+15%
1 021 300,00 PLN
najtańsza · wybrana1 173 727,50 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 173 727,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79956000-0 — Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw
Numer ogłoszenia2026/BZP 00174677
Data publikacji27.03.2026 10:35
Kody CPV
79956000-0Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.03.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-936f0a33-8a87-41de-9066-44cafe63e688