Brak terminuBZP
„Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Trzebownisko”.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy6 418 910,91 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta6 418 910,91 PLN
Najdroższa oferta9 074 146,91 PLN
Taniej od najdroższej2 655 236,00 PLN29% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+41%
6 418 910,91 PLN
najtańsza · wybrana9 074 146,91 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana9 074 146,91 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Trzebownisko). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00175596
Data publikacji27.03.2026 14:11
Kody CPV
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45000000-7Roboty budowlane
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9Roboty budowlane
45233123-7Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.03.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a1fe2dcc-6fa3-4067-b32c-d61d378c4ebf