Brak terminuBZP
Usługa wykonywania oznaczeń RNA HIV, DNA HBV, RNA HCV metodami biologii molekularnej oraz anty-HCV, anty- HIV, HBS Ag, testów kiłowych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy485 680,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta485 680,00 PLN
Najdroższa oferta485 680,00 PLN
Data zawarcia umowy: 31.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaCentrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5213299095
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)85145000-7 — Usługi świadczone przez laboratoria medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00178806
Data publikacji31.03.2026 11:41
Kody CPV
85145000-7Usługi świadczone przez laboratoria medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.03.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b2246674-fd07-4c0a-89e5-67ca98ab73ea