Brak terminuBZP
Zakup licencji do ochrony systemów i usług IT
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy598 922,68 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta598 922,68 PLN
Najdroższa oferta598 922,68 PLN
Data zawarcia umowy: 31.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Centrala
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5260013054
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48730000-4 — Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00182805
Data publikacji02.04.2026 10:43
Kody CPV
48730000-4Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu11.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-84decebc-4af8-4f09-99ad-61e20463817b