Brak terminuBZP
Świadczenie na rzecz NIZP PZH - PIB usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych oraz ich ewentualnych zwrotów
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy218 443,80 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta218 443,80 PLN
Najdroższa oferta218 443,80 PLN
Data zawarcia umowy: 01.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaNARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO PZH - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5250008732
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)64110000-0 — Usługi pocztowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00183003
Data publikacji02.04.2026 11:26
Kody CPV
64110000-0Usługi pocztowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e2101fb1-ca47-4ee3-a8ed-60510440d3e7