Brak terminuBZP
„Kompleksowe utrzymanie powierzchni zielonych Dworca Autobusowego zlokalizowanego przy ul. Czarnowskiej 12 w Kielcach”
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy82 080,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta67 167,36 PLN
Najdroższa oferta125 280,00 PLN
Taniej od najdroższej58 112,64 PLN46% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+87%
67 167,36 PLN
najtańsza125 280,00 PLN
najdroższa
najtańsza125 280,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 31.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kielce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)77300000-3 — Usługi ogrodnicze
Numer ogłoszenia2026/BZP 00183173
Data publikacji02.04.2026 12:03
Kody CPV
77300000-3Usługi ogrodnicze
77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
77340000-5Usługi okrzesywania drzew oraz przycinania żywopłotów
77211500-7Usługi pielęgnacji drzew
77314000-4Usługi utrzymania gruntów
77312000-0Usługi usuwania chwastów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a8790723-c5a0-4643-ac6f-cb467ecccf63