Brak terminuBZP
Remont DP 1154N Robity - Łukszty. Etap IV
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 652 058,51 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta1 652 058,51 PLN
Najdroższa oferta2 333 913,96 PLN
Taniej od najdroższej681 855,45 PLN29% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+41%
1 652 058,51 PLN
najtańsza · wybrana2 333 913,96 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 333 913,96 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 01.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Pasłęk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00184887
Data publikacji03.04.2026 09:46
Kody CPV
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu18.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)03.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-af317ae2-b0a3-43cf-97a2-8362bd7d0f36