Brak terminuBZP
Kompleksowa organizacja i obsługa spektaklu "Historia Misia Wojtka"
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy501 310,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta501 310,00 PLN
Najdroższa oferta501 310,00 PLN
Data zawarcia umowy: 31.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaInstytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5252180487
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79952100-3 — Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00187187
Data publikacji07.04.2026 13:53
Kody CPV
79952100-3Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych
92312000-1Usługi artystyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)07.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5123ab73-7584-422a-94a3-585f209df7f3