Brak terminuBZP
Dostawę środków ochrony osobistej - rękawice ochronne na okres 24 miesięcy na potrzeby Zamawiającego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy53 267,30 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta53 267,30 PLN
Najdroższa oferta53 267,30 PLN
Data zawarcia umowy: 09.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5252836114
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)35113400-3 — Odzież ochronna i zabezpieczająca
Numer ogłoszenia2026/BZP 00192636
Data publikacji10.04.2026 10:20
Kody CPV
35113400-3Odzież ochronna i zabezpieczająca
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)10.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f60a0530-913d-415f-ae2a-766f9f9e71d4