Brak terminuBZP
Usługa żywienia pacjentów
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy2 565 764,64 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 565 764,64 PLN
Najdroższa oferta2 645 085,24 PLN
Taniej od najdroższej79 320,60 PLN3% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+3%
2 565 764,64 PLN
najtańsza · wybrana2 645 085,24 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 645 085,24 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 15.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu
MiastoBiskupiec
WojewództwoWarmińsko-Mazurskie
NIP7392955819
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Biskupiec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)55520000-1 — Usługi dostarczania posiłków
Numer ogłoszenia2026/BZP 00200757
Data publikacji16.04.2026 08:11
Kody CPV
55520000-1Usługi dostarczania posiłków
55320000-9Usługi podawania posiłków
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu04.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)16.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-826a672f-28b4-466c-9926-ae0cce92091e