Brak terminuBZP
Remont pomieszczeń biurowych w Starostwie Powiatowym w Otwocku przy ul. Komunardów 10
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy162 100,00 PLN
Liczba złożonych ofert18Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta162 100,00 PLN
Najdroższa oferta3 606 510,06 PLN
Taniej od najdroższej3 444 410,06 PLN96% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2125%
162 100,00 PLN
najtańsza · wybrana3 606 510,06 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana3 606 510,06 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Otwock). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00200926
Data publikacji16.04.2026 09:06
Kody CPV
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45430000-0Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8Roboty malarskie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)16.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c51a484f-c259-4e9e-bd7e-3f76188172aa