Brak terminuBZP
Usługa serwisowania aparatów nurkowych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy227 116,18 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta46 379,98 PLN
Najdroższa oferta114 611,40 PLN
Taniej od najdroższej68 231,42 PLN60% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+147%
46 379,98 PLN
najtańsza114 611,40 PLN
najdroższa
najtańsza114 611,40 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)50240000-9 — Usługi w zakresie napraw i konserwacji i inne usługi dotyczące sprzętu morskiego i innego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00200997
Data publikacji16.04.2026 09:30
Kody CPV
50240000-9Usługi w zakresie napraw i konserwacji i inne usługi dotyczące sprzętu morskiego i innego
37412241-0Aparatura oddechowa do nurkowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu27.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)16.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-58bc9917-62af-4fa8-b5b0-6f23eb174d8f