Brak terminuBZP
Szkoły bez barier - budowa windy zewnętrznej dla osób ze szczególnymi potrzebami przy Szkole Podstawowej w Zarzeczu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy399 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta399 000,00 PLN
Najdroższa oferta674 901,00 PLN
Taniej od najdroższej275 901,00 PLN41% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+69%
399 000,00 PLN
najtańsza · wybrana674 901,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana674 901,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 15.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Puławy). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45313100-5 — Instalowanie wind
Numer ogłoszenia2026/BZP 00201054
Data publikacji16.04.2026 09:41
Kody CPV
45313100-5Instalowanie wind
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223000-6Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)16.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9f85eab3-3f8f-4010-afd5-420220b34c2b