Brak terminuBZP
Zagospodarowanie terenu Zespołu Szkół w Różanie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy644 397,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta644 397,00 PLN
Najdroższa oferta748 000,00 PLN
Taniej od najdroższej103 603,00 PLN14% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+16%
644 397,00 PLN
najtańsza · wybrana748 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana748 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 15.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Różan). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00203767
Data publikacji17.04.2026 12:09
Kody CPV
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1Roboty rozbiórkowe
45112200-7Usuwanie powłoki gleby
45112712-9Roboty w zakresie kształtowania ogrodów
45232200-4Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233320-8Fundamentowanie dróg
45233253-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233270-2Malowanie nawierzchni parkingów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu02.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)17.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4149260d-a23c-4201-9312-aee4fea335bb