Brak terminuBZP
„Dostawy materiałów szewnych”
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy838 003,11 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta66 650,04 PLN
Najdroższa oferta281 394,76 PLN
Taniej od najdroższej214 744,72 PLN76% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+322%
66 650,04 PLN
najtańsza281 394,76 PLN
najdroższa
najtańsza281 394,76 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy
MiastoŚwidnica
WojewództwoDolnośląskie
NIP8842201447
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Świdnica). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33141121-4 — Szwy chirurgiczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00207378
Data publikacji21.04.2026 09:24
Kody CPV
33141121-4Szwy chirurgiczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)21.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b5a79e39-fc69-4ac8-9287-5b19b04e82c2