Brak terminuBZP
Przebudowa i modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego wraz z przekształceniem 15 łóżek spoza ZOL na opiekuńczo-lecznicze w celu poprawy warunków i jakości opieki nad pacjentami ZOL
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy9 510 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta9 510 000,00 PLN
Najdroższa oferta11 823 960,00 PLN
Taniej od najdroższej2 313 960,00 PLN20% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+24%
9 510 000,00 PLN
najtańsza · wybrana11 823 960,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana11 823 960,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBACZOWIE
MiastoLubaczów
WojewództwoPodkarpackie
NIP7931400573
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lubaczów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00211749
Data publikacji22.04.2026 23:05
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45215000-7Roboty budowlane
45450000-6Roboty budowlane
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45232460-4Roboty sanitarne
45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)22.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-752373c0-5aa2-46ff-8bd8-732cbbd610d0