Brak terminuBZP
Wyposażenie niemedyczne dla Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej II
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy599 254,77 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta599 254,77 PLN
Najdroższa oferta599 254,77 PLN
Data zawarcia umowy: 23.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Jana Jonstona w Lesznie
MiastoLeszno
WojewództwoWielkopolskie
NIP6971598635
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Leszno). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39100000-3 — Meble
Numer ogłoszenia2026/BZP 00218216
Data publikacji28.04.2026 07:55
Kody CPV
39100000-3Meble
33192000-2Meble medyczne
39173000-5Meble do przechowywania
39150000-8Różne meble i wyposażenie
44410000-7Artykuły łazienkowe i kuchenne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5afd5db4-c04f-45e0-b945-353932c3cab5