Brak terminuBZP
ZP.381.19.2026. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy311 718,24 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta311 718,24 PLN
Najdroższa oferta358 884,00 PLN
Taniej od najdroższej47 165,76 PLN13% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+15%
311 718,24 PLN
najtańsza · wybrana358 884,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana358 884,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 14.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90500000-2 — Usługi związane z odpadami
Numer ogłoszenia2026/BZP 00219592
Data publikacji28.04.2026 12:43
Kody CPV
90500000-2Usługi związane z odpadami
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e9c1b373-0523-48ef-ac49-8262a28eed8e