Brak terminuBZP
DOSTAWA MACIERZY DYSKOWEJ, PRZEŁĄCZNIKÓW „CORE” ORAZ PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI I GWARANCJI, Z PODZIAŁEM NA II CZĘŚCI ZAMÓWIENIA.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy408 911,04 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta91 680,51 PLN
Najdroższa oferta317 230,53 PLN
Taniej od najdroższej225 550,02 PLN71% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+246%
91 680,51 PLN
najtańsza317 230,53 PLN
najdroższa
najtańsza317 230,53 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 23.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)30234100-9 — Dysk magnetyczny
Numer ogłoszenia2026/BZP 00221908
Data publikacji29.04.2026 12:42
Kody CPV
30234100-9Dysk magnetyczny
72591000-4Rozszerzanie umów serwisowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)29.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-37684e07-2c14-4bf4-bce7-78fdb5c579ea