Brak terminuBZP
Remont dróg na terenie Gminy Goleszów uszkodzonych podczas powodzi we wrześniu 2024 roku.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy803 265,03 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta188 915,70 PLN
Najdroższa oferta548 459,46 PLN
Taniej od najdroższej359 543,76 PLN66% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+190%
188 915,70 PLN
najtańsza548 459,46 PLN
najdroższa
najtańsza548 459,46 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Goleszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00222931
Data publikacji29.04.2026 15:52
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu12.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)29.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ff5e393d-f9e2-4004-a6e8-6f818fbedc26