Brak terminuBZP
Przebudowa drogi gminnej nr 137607R w miejscowości Świlcza i przebudowa drogi gminnej nr 137118R w miejscowości Mrowla
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 392 579,28 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 392 579,28 PLN
Najdroższa oferta1 747 221,12 PLN
Taniej od najdroższej354 641,84 PLN20% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+25%
1 392 579,28 PLN
najtańsza · wybrana1 747 221,12 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 747 221,12 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Świlcza). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00223639
Data publikacji30.04.2026 10:06
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233000-9Roboty budowlane
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu11.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)30.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-62a16051-6344-46d2-836e-28ee0a58aee2