Brak terminuBZP
Gadżety z logiem Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy14 980,50 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta6 580,50 PLN
Najdroższa oferta8 400,00 PLN
Taniej od najdroższej1 819,50 PLN22% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+28%
6 580,50 PLN
najtańsza8 400,00 PLN
najdroższa
najtańsza8 400,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 04.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gdynia). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39294100-0 — Artykuły informacyjne i promocyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00230479
Data publikacji06.05.2026 10:36
Kody CPV
39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu31.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)06.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9eb8bff6-8e5f-4fb0-b8e7-aa16bcac0a22