Brak terminuBZP
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej im Jana Kochanowskiego w Białej Rawskiej”
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy904 032,90 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta904 032,90 PLN
Najdroższa oferta993 500,00 PLN
Taniej od najdroższej89 467,10 PLN9% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+10%
904 032,90 PLN
najtańsza · wybrana993 500,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana993 500,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 06.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Biała Rawska). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45236119-7 — Naprawa boisk sportowych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00231907
Data publikacji06.05.2026 16:18
Kody CPV
45236119-7Naprawa boisk sportowych
45212220-4Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45112720-8Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212140-9Obiekty rekreacyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)06.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-50216930-8886-40ec-85fa-93430e96f6d9