Brak terminuBZP
ZAKUP SPECJALISTYCZNEJ AKP DO OBSŁUGI GOGLI ORAZ HEŁMÓW LOTNICZYCH
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy508 871,91 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 906,50 PLN
Najdroższa oferta362 850,00 PLN
Taniej od najdroższej360 943,50 PLN99% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+18932%
1 906,50 PLN
najtańsza362 850,00 PLN
najdroższa
najtańsza362 850,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 06.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zgierz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)38570000-1 — Przyrządy i aparatura nastawcza i kontrolna
Numer ogłoszenia2026/BZP 00239367
Data publikacji12.05.2026 11:33
Kody CPV
38570000-1Przyrządy i aparatura nastawcza i kontrolna
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)12.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a33d2dcb-91f6-4a46-aa8d-0e2bfe6f05b8