Brak terminuBZP
Organizacja i realizacja wyjazdów na wydarzenia kulturalne dla dzieci z przedszkoli z terenu miasta Krasnystaw
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy126 292,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta126 292,00 PLN
Najdroższa oferta274 070,00 PLN
Taniej od najdroższej147 778,00 PLN54% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+117%
126 292,00 PLN
najtańsza · wybrana274 070,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana274 070,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Krasnystaw). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)63511000-4 — Organizacja wycieczek
Numer ogłoszenia2026/BZP 00240267
Data publikacji12.05.2026 14:32
Kody CPV
63511000-4Organizacja wycieczek
60100000-9Usługi w zakresie transportu drogowego
60172000-4Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)12.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a89003d6-34e3-48e9-8570-7564de39d7fa