Brak terminuBZP
Kompleksowa termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Dobroń
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy2 785 950,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 785 950,00 PLN
Najdroższa oferta4 612 500,00 PLN
Taniej od najdroższej1 826 550,00 PLN40% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+66%
2 785 950,00 PLN
najtańsza · wybrana4 612 500,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana4 612 500,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Dobroń). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)71320000-7 — Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00241493
Data publikacji13.05.2026 11:10
Kody CPV
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45220000-5Roboty inżynieryjne i budowlane
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45321000-3Izolacja cieplna
45262120-8Wznoszenie rusztowań
45410000-4Tynkowanie
45421000-4Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8Roboty malarskie
45450000-6Roboty budowlane
45331000-6Roboty budowlane
45331100-7Instalowanie centralnego ogrzewania
31712331-9Fotoogniwa
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)13.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-cc9dd29e-1f10-4aa1-9054-6b329a0133e5