Brak terminuBZP
Remont sal dydaktycznych wraz z ciągami komunikacyjnymi w budynku CKZiU przy ul. Armii Krajowej 75-realizacja zaleceń SANEPID
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy245 747,70 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta245 747,70 PLN
Najdroższa oferta426 125,00 PLN
Taniej od najdroższej180 377,30 PLN42% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+73%
245 747,70 PLN
najtańsza · wybrana426 125,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana426 125,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie
MiastoSulechów
WojewództwoLubuskie
NIP9731031379
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sulechów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00244280
Data publikacji14.05.2026 13:01
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45442100-8Roboty malarskie
45432100-5Kładzenie i wykładanie podłóg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)14.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9c977b29-b9cf-46f8-b8f7-09753eca1bbd