Brak terminuBZP
Wsparcie serwisowe Oracle – Oracle Database Enterprise Edition, Oracle Diagnostics Pack, Oracle Tuning Pack
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy375 051,60 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta375 051,60 PLN
Najdroższa oferta377 366,46 PLN
Taniej od najdroższej2 314,86 PLN1% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1%
375 051,60 PLN
najtańsza · wybrana377 366,46 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana377 366,46 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 15.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaCentrum Informatycznych Usług Wspólnych Olsztyna
MiastoOlsztyn
WojewództwoWarmińsko-Mazurskie
NIP7393847026
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Olsztyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)72253200-5 — Usługi w zakresie wsparcia systemu
Numer ogłoszenia2026/BZP 00246444
Data publikacji15.05.2026 12:44
Kody CPV
72253200-5Usługi w zakresie wsparcia systemu
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)15.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e8dfdd5f-24a3-4a39-afee-fccbc70de435