Brak terminuBZP
Kompleksowa organizacja konferencji promującej BCU w dziedzinie reklamy w ramach projektu „Utworzenie i Wsparcie Funkcjonowania BCU przy ZSTiOzOI im. St. Staszica w Białymstoku”
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy205 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta205 000,00 PLN
Najdroższa oferta253 700,00 PLN
Taniej od najdroższej48 700,00 PLN19% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+24%
205 000,00 PLN
najtańsza · wybrana253 700,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana253 700,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 05.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKU
MiastoBiałystok
WojewództwoPodlaskie
NIP9662117220
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Białystok). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79952000-2 — Usługi w zakresie organizacji imprez
Numer ogłoszenia2026/BZP 00247178
Data publikacji15.05.2026 21:50
Kody CPV
79952000-2Usługi w zakresie organizacji imprez
79340000-9Usługi reklamowe i marketingowe
55520000-1Usługi dostarczania posiłków
92110000-5Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi
79961000-8Usługi fotograficzne
72420000-0Usługi w zakresie rozwijania internetu
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)15.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ca10e9e4-89e3-4cf3-a8f3-46428b7f1d49