Brak terminuBZP
Zakup wraz z dostawą wyrobów medycznych dla Bloku Operacyjnego i Kliniki Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy421 975,44 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta7 819,20 PLN
Najdroższa oferta402 300,00 PLN
Taniej od najdroższej394 480,80 PLN98% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+5045%
7 819,20 PLN
najtańsza402 300,00 PLN
najdroższa
najtańsza402 300,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kielce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33140000-3 — Materiały medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00248777
Data publikacji18.05.2026 13:49
Kody CPV
33140000-3Materiały medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)18.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c4f2331e-0a7c-4eec-a13b-6e14ac966029