Brak terminuBZP
Budowa nowego budynku na potrzeby Kraśnickiej Akademii Rozwoju
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy3 860 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert11Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta3 860 000,00 PLN
Najdroższa oferta6 159 530,72 PLN
Taniej od najdroższej2 299 530,72 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+60%
3 860 000,00 PLN
najtańsza · wybrana6 159 530,72 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana6 159 530,72 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kraśnik). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45200000-9 — Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Numer ogłoszenia2026/BZP 00251254
Data publikacji19.05.2026 14:42
Kody CPV
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynków
45223000-6Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45260000-7Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331000-6Roboty budowlane
45421000-4Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232140-5Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych
45316100-6Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45223300-9Roboty budowlane w zakresie parkingów
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)19.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b4c7d5d7-008a-4a07-8fa0-cb21502b5010