Brak terminuBZP
Przełączenie budynków A,B oraz C do stacji transformatorowej Z473 wraz z przeciwpożarowym wyłącznikiem prądu PWP dla budynku A,B,C(...), znak sprawy: DZPZ.284.8.2026.AP
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy243 893,11 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta243 893,11 PLN
Najdroższa oferta243 893,11 PLN
Data zawarcia umowy: 20.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gliwice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45310000-3 — Roboty instalacyjne elektryczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00255074
Data publikacji21.05.2026 13:06
Kody CPV
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45230000-8Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu31.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)21.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a72d0e19-7b52-46f3-8ab7-b5be8dc991bf