Brak terminuBZP
„Zakup kardiomonitora i EKG na potrzeby "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o.”
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy10 430,40 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta4 620,00 PLN
Najdroższa oferta12 150,00 PLN
Taniej od najdroższej7 530,00 PLN62% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+163%
4 620,00 PLN
najtańsza12 150,00 PLN
najdroższa
najtańsza12 150,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 15.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Nazwa"PRO-MEDICA" W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoEłk
WojewództwoWarmińsko-Mazurskie
NIP8481630309
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Ełk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33123210-3 — Urządzenia do monitorowania czynności serca
Numer ogłoszenia2026/BZP 00258657
Data publikacji25.05.2026 10:48
Kody CPV
33123210-3Urządzenia do monitorowania czynności serca
33100000-1Urządzenia medyczne
33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-0853221b-be67-49d7-b8f2-5ee23d60c673