Brak terminuBZP
Dostawa materiałów zużywalnych dla potrzeb Centralnej Sterylizatorni
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy317 001,55 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta30 778,17 PLN
Najdroższa oferta163 441,78 PLN
Taniej od najdroższej132 663,61 PLN81% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+431%
30 778,17 PLN
najtańsza163 441,78 PLN
najdroższa
najtańsza163 441,78 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
MiastoBełchatów
WojewództwoŁódzkie
NIP7691787666
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bełchatów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)38910000-7 — Sprzęt do monitorowania i testowania stanu higienicznego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00262402
Data publikacji27.05.2026 07:32
Kody CPV
38910000-7Sprzęt do monitorowania i testowania stanu higienicznego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-076cb02d-30ee-4738-89f6-7e0991aeb994