Brak terminuBZP
Dostawa nici, siatek i staplerów chirurgicznych II
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy524 041,36 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta64 729,80 PLN
Najdroższa oferta234 999,90 PLN
Taniej od najdroższej170 270,10 PLN72% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+263%
64 729,80 PLN
najtańsza234 999,90 PLN
najdroższa
najtańsza234 999,90 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSZPITAL WOJEWÓDZKI IM. PRYMASA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W SIERADZU
MiastoSieradz
WojewództwoŁódzkie
NIP8271831912
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sieradz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33141121-4 — Szwy chirurgiczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00265232
Data publikacji28.05.2026 10:14
Kody CPV
33141121-4Szwy chirurgiczne
33100000-1Urządzenia medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu27.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-97d0d788-ad68-44cc-b0d6-08181fc0914d