ZakończonyBZP

Zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej superwizorów oraz osób do asystowania lekarzowi podczas opracowywania materiałów operacyjnych

Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert23.03.2026 08:00Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Wynik postępowania

Wynik przetargu i analiza ofert

Wartość umowy102 540,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta9 000,00 PLN
Najdroższa oferta25 200,00 PLN
Taniej od najdroższej16 200,00 PLN64% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+180%
9 000,00 PLN
najtańsza
25 200,00 PLN
najdroższa

Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.

Data zawarcia umowy: 14.04.2026

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaSZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5271045483
Adresul. Marcina Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajUsługi
Branża (CPV)85121270-6 — Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00154859
Data publikacji13.03.2026 14:21

Kody CPV

85121270-6Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Analiza rynkowa i konkurencja

Przebieg postępowania

  1. Ogłoszenie o zamówieniu (ta strona)13.03.2026

    Termin ofert: 23.03.2026 08:00

  2. Liczba ofert: 1 · Zwycięzca: Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii Urszula Grodzka — 102 540,00 PLN

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

dla zadania nr 11) Prowadzenie superwizji grupowej dla pracowników merytorycznych Zespołu Leczenia Środowiskowego dla Dzieci i Młodzieży.2) Doskonalenie analizy relacji i wzajemnego oddziaływania działań podejmowanych przez pracowników merytorycznych, w szczególności w kontekście pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą.3) Stymulowanie integracji oraz rozwoju osobistego i zawodowego pracowników zespołu terapeutycznego.4) Identyfikowanie źródeł trudności w pracy zespołu oraz wspieranie pracowników w poszukiwaniu skutecznych sposobów ich rozwiązywania.5) Wsparcie w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w pracy zespołów terapeutycznych, w szczególności na wczesnym etapie ich powstawania.6) Wspieranie zespołu w procesie refleksji nad prowadzoną pracą terapeutyczną oraz doskonalenie kompetencji zawodowych pracowników.

Termin realizacji: 12 miesiące

Treść ogłoszenia

1Zamawiający
Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
Nazwa zamawiającego
SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krajowy Numer Identyfikacyjny
REGON 011035381
Ulica
ul. Marcina Kasprzaka 17
Miejscowość
Warszawa
Kod pocztowy
01-211
Województwo
mazowieckie
Kraj
Polska
Lokalizacja NUTS 3
PL911 - Miasto Warszawa
Adres poczty elektronicznej
zamowieniapubliczne@wolski.med.pl
Adres strony internetowej zamawiającego
www.wolski.med.pl
Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
Przedmiot działalności zamawiającego
Zdrowie
2Informacje podstawowe
Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
Tak
Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
Zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej superwizorów oraz osób do asystowania lekarzowi podczas opracowywania materiałów operacyjnych
Identyfikator postępowania
ocds-148610-00b326c7-7fd9-4f54-b6ec-65752bd85059
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00154859
Wersja ogłoszenia
01
Data ogłoszenia
2026-03-13
Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
Nie
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
Nie
O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne
Nie
Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie
Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://e-Pro Publico.pl/Zamawiajacy/Aktualne Ogloszenia?zamawiajacy Id=bbcc0ad4-3dc0-487d-88fc-a68a81050d85
Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
Nie
Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Tak
Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
https://epropublico.pl/
Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
zgodnie z SWZ
Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Oferta - katalog elektroniczny
Nie dotyczy
Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
polski
RODO (obowiązek informacyjny)
zgodnie z SWZ
4Przedmiot zamówienia
Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
Nie
Numer referencyjny
DZP/10/2026/BK
Rodzaj zamówienia
Usługi
Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
Nie
Możliwe jest składanie ofert częściowych
Tak
Liczba części
9
Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy
Nie
Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
dla zadania nr 11) Prowadzenie superwizji grupowej dla pracowników merytorycznych Zespołu Leczenia Środowiskowego dla Dzieci i Młodzieży.2) Doskonalenie analizy relacji i wzajemnego oddziaływania działań podejmowanych przez pracowników merytorycznych, w szczególności w kontekście pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą.3) Stymulowanie integracji oraz rozwoju osobistego i zawodowego pracowników zespołu terapeutycznego.4) Identyfikowanie źródeł trudności w pracy zespołu oraz wspieranie pracowników w poszukiwaniu skutecznych sposobów ich rozwiązywania.5) Wsparcie w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w pracy zespołów terapeutycznych, w szczególności na wczesnym etapie ich powstawania.6) Wspieranie zespołu w procesie refleksji nad prowadzoną pracą terapeutyczną oraz doskonalenie kompetencji zawodowych pracowników.
Główny kod CPV
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
60
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu i superwizowaniu grup psychoterapeutycznych
Waga
40
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
dla zadania nr 21) Prowadzenie superwizji zespołu terapeutycznego w formie superwizji grupowej lub indywidualnej.2) Doskonalenie analizy relacji oraz wzajemnego oddziaływania działań podejmowanych przez pracowników merytorycznych oddziału.3) Stymulowanie integracji oraz rozwoju osobistego i zawodowego pracowników zespołu terapeutycznego.4) Identyfikowanie źródeł trudności w pracy zespołu oraz wspieranie pracowników w poszukiwaniu skutecznych sposobów ich rozwiązywania.5) Wspieranie zespołu w procesie rozwiązywania problemów pojawiających się w pracy terapeutycznej, w szczególności na wczesnym etapie ich powstawania.6) Wspieranie refleksji zespołu nad prowadzoną pracą terapeutyczną oraz rozwijanie kompetencji zawodowych pracowników.
Główny kod CPV
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Waga
100
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
dla zadania nr 31) Prowadzenie działań konsultacyjnych dla specjalistów zatrudnionych w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, w celu zapewnienia wysokiej jakości usług terapeutycznych.2) Prowadzenie regularnych spotkań superwizyjnych dla zespołu terapeutycznego.3) Wspieranie procesu prawidłowej kwalifikacji pacjentów do oddziaływań terapeutycznych realizowanych w oddziale dziennym.4) Analizę przypadków klinicznych pacjentów, w szczególności pacjentów z doświadczeniem psychozy.5) Wspieranie zespołu terapeutycznego w procesie planowania i prowadzenia oddziaływań terapeutycznych.
Główny kod CPV
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
60
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu superwizji zespołów terapeutycznych
Waga
40
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
dla zadania nr 4 1) Prowadzenie działań konsultacyjnych dla specjalistów zatrudnionych w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w celu zapewnienia wysokiej jakości usług terapeutycznych.2) Prowadzenie regularnych spotkań superwizyjnych w grupach superwizyjnych dla personelu terapeutycznego.3) Wspieranie procesu prawidłowej kwalifikacji pacjentów do oddziaływań terapeutycznych realizowanych w oddziale dziennym.4) Analizę procesu terapeutycznego w ramach terapii grupowej prowadzonej w nurcie CBT z elementami terapii schematu.5) Wspieranie zespołu terapeutycznego w planowaniu i prowadzeniu oddziaływań terapeutycznych.
Główny kod CPV
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
60
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu superwizji grupowej
Waga
40
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
dla zadania nr 51) Prowadzenie działań konsultacyjnych dla specjalistów zatrudnionych w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w celu zapewnienia wysokiej jakości usług terapeutycznych.2) Prowadzenie regularnych spotkań superwizyjnych w grupach superwizyjnych dla personelu terapeutycznego.3) Wspieranie procesu prawidłowej kwalifikacji pacjentów do oddziaływań terapeutycznych realizowanych w oddziale dziennym.4) Analizę procesu terapeutycznego w ramach terapii grupowej prowadzonej w nurcie CBT z elementami terapii schematu.5) Wspieranie zespołu terapeutycznego w planowaniu i prowadzeniu oddziaływań terapeutycznych.
Główny kod CPV
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
60
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu superwizji grupowej
Waga
40
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
dla zadania nr 6 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na asystowaniu lekarzowi podczas opracowywania materiałów operacyjnych oraz wykonywaniu czynności pomocniczych w Zakładzie Patomorfologii poprzez zapewnienie przez wykonawcę osoby pełniącej funkcję asystenta lekarza. Zakres czynności obejmuje w szczególności:1) Asystowanie lekarzowi podczas opracowywania materiałów operacyjnych oraz podczas pobierania wycinków do badań histopatologicznych.2) Przygotowywanie materiału histopatologicznego do dalszego opracowania diagnostycznego.3) Archiwizowanie preparatów histopatologicznych oraz bloczków parafinowych.4) Wypożyczanie preparatów histopatologicznych oraz bloczków parafinowych pacjentom lub jednostkom zewnętrznym w celu konsultacji diagnostycznych.5) Prowadzenie ewidencji wypożyczonych preparatów i bloczków parafinowych.6) Utrzymywanie właściwego stanu magazynowego oraz dbanie o zamawianie odczynników chemicznych i materiałów niezbędnych do pracy Zakładu Patomorfologii.7) Wspieranie bieżącej organizacji pracy w Zakładzie Patomorfologii.
Główny kod CPV
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Waga
100
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
dla zadania nr 7 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na asystowaniu lekarzowi podczas opracowywania materiałów operacyjnych oraz wykonywaniu czynności pomocniczych w Zakładzie Patomorfologii poprzez zapewnienie przez wykonawcę osoby pełniącej funkcję asystenta lekarza. Zakres czynności obejmuje w szczególności:1) Asystowanie lekarzowi podczas opracowywania materiałów operacyjnych oraz podczas pobierania wycinków do badań histopatologicznych.2) Przygotowywanie materiału histopatologicznego do dalszego opracowania diagnostycznego.3) Archiwizowanie preparatów histopatologicznych oraz bloczków parafinowych.4) Wypożyczanie preparatów histopatologicznych oraz bloczków parafinowych pacjentom lub jednostkom zewnętrznym w celu konsultacji diagnostycznych.5) Prowadzenie ewidencji wypożyczonych preparatów i bloczków parafinowych.6) Utrzymywanie właściwego stanu magazynowego oraz dbanie o zamawianie odczynników chemicznych i materiałów niezbędnych do pracy Zakładu Patomorfologii.7) Wspieranie bieżącej organizacji pracy w Zakładzie Patomorfologii.
Główny kod CPV
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Waga
100
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
dla zadania nr 8 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na prowadzeniu superwizji klinicznej dla Zespołu Leczenia Środowiskowego / Domowego WCZP, w tym dla koordynatorów zdrowienia oraz osób prowadzących terapię i wsparcie terapeutyczne. Usługa polega na zapewnieniu przez wykonawcę 1 osoby pełniącej funkcję superwizora wspierającego pracę zespołu leczenia środowiskowego. Zakres czynności obejmuje w szczególności:1) Prowadzenie superwizji klinicznej dla członków zespołu leczenia środowiskowego, w tym koordynatorów zdrowienia, psychologów i terapeutów.2) Omawianie przypadków klinicznych pacjentów objętych opieką zespołu.3) Wspieranie zespołu w prowadzeniu terapii indywidualnej oraz działań terapeutycznych w środowisku pacjenta.4) Wspieranie procesu terapeutycznego osób z ciężkimi zaburzeniami psychicznymi, w tym pacjentów z diagnozą schizofrenii.5) Doskonalenie kompetencji klinicznych członków zespołu.6) Analizę pracy terapeutycznej zespołu oraz wspieranie jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych.7) Prowadzenie spotkań superwizyjnych w formie spotkań grupowych.
Główny kod CPV
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Waga
100
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
dla zadania nr 9 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na prowadzeniu superwizji klinicznej dla psychologów i psychoterapeutów prowadzących terapię indywidualną w Zespole Leczenia Środowiskowego WCZP. Usługa polega na zapewnieniu przez wykonawcę 1 osoby pełniącej funkcję superwizora wspierającego pracę zespołu terapeutycznego. Zakres czynności obejmuje w szczególności:1) Prowadzenie superwizji klinicznej dla psychologów i psychoterapeutów prowadzących terapię indywidualną.2) Omawianie przypadków klinicznych pacjentów objętych opieką zespołu.3) Wspieranie specjalistów w prowadzeniu procesów terapeutycznych oraz w planowaniu oddziaływań terapeutycznych.4) Analizę pracy terapeutycznej prowadzonej przez psychologów i psychoterapeutów.5) Doskonalenie kompetencji klinicznych zespołu terapeutycznego.6) Wspieranie jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych w ramach zespołu leczenia środowiskowego.7) Prowadzenie spotkań superwizyjnych w formie spotkań grupowych.
Główny kod CPV
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
12 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Waga
100
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
5Kwalifikacja wykonawców
Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
Nie
Warunki udziału w postępowaniu
Tak
Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
zgodnie z SWZ
Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
Tak
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu
zgodnie z SWZ
Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
zgodnie z SWZ
6Warunki zamówienia
Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
Nie
Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
Nie
Zamawiający wymaga wadium
Nie
Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Nie
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
Tak
7Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
Nie
Zamawiający przewiduje zmiany umowy
Tak
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
zgodnie z SWZ
Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
Nie
8Procedura
Termin składania ofert
2026-03-23 08:00
Miejsce składania ofert
https://e-Pro Publico.pl/Zamawiajacy/Aktualne Ogloszenia?zamawiajacy Id=bbcc0ad4-3dc0-487d-88fc-a68a81050d85
Termin otwarcia ofert
2026-03-23 08:30
Termin związania ofertą
do 2026-04-21
Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji
Część 1 : Tak Część 2 : Tak Część 3 : Nie Część 4 : Nie Część 5 : Nie Część 6 : Nie Część 7 : Nie Część 8 : Nie Część 9 : Nie

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-00b326c7-7fd9-4f54-b6ec-65752bd85059