Brak terminuBZP
Modernizacja nawierzchni ul. Krętej w Ustroniu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy525 293,54 PLN
Liczba złożonych ofert10Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta525 293,54 PLN
Najdroższa oferta1 075 887,03 PLN
Taniej od najdroższej550 593,49 PLN51% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+105%
525 293,54 PLN
najtańsza · wybrana1 075 887,03 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 075 887,03 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Ustroń). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00300503
Data publikacji22.06.2026 08:48
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233251-3Wymiana nawierzchni
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45231000-5Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)22.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b8586f67-d7f8-48c8-9908-55664c37b1fa