Brak terminuBZP
Dostawa materiałów opatrunkowych.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy379 728,71 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta248,40 PLN
Najdroższa oferta152 862,52 PLN
Taniej od najdroższej152 614,12 PLN100% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+61439%
248,40 PLN
najtańsza152 862,52 PLN
najdroższa
najtańsza152 862,52 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
MiastoSokołów Podlaski
WojewództwoMazowieckie
NIP8231422165
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sokołów Podlaski). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33141110-4 — Opatrunki
Numer ogłoszenia2026/BZP 00300706
Data publikacji22.06.2026 09:41
Kody CPV
33141110-4Opatrunki
33141000-0Medycyna i laboratorium
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)22.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-116071e3-85e3-4558-a977-73732fcf0ba3