Brak terminuBZP
Remonty cząstkowe dróg powiatowych zlokalizowanych na terenie gminy Byczyna
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy390 891,42 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta390 891,42 PLN
Najdroższa oferta779 803,40 PLN
Taniej od najdroższej388 911,98 PLN50% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+99%
390 891,42 PLN
najtańsza · wybrana779 803,40 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana779 803,40 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 16.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kluczbork). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00300941
Data publikacji22.06.2026 10:35
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45233140-2Roboty drogowe
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)22.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5b4379d4-e119-45fc-a811-e3813d7d01b3