Brak terminuBZP
Bieżące utrzymanie ulic o nawierzchni mineralno-asfaltowej poprzez uszczelnienie podłużnych i poprzecznych spękań
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 305 374,40 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 305 374,40 PLN
Najdroższa oferta2 162 635,20 PLN
Taniej od najdroższej857 260,80 PLN40% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+66%
1 305 374,40 PLN
najtańsza · wybrana2 162 635,20 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 162 635,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 09.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233252-0 — Roboty w zakresie nawierzchni ulic
Numer ogłoszenia2026/BZP 00301979
Data publikacji22.06.2026 14:22
Kody CPV
45233252-0Roboty w zakresie nawierzchni ulic
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)22.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a4004222-ad50-4e42-bda5-63ad2b13707e