Brak terminuBZP
Kompleksowe usługi hotelarskie, gastronomiczne oraz konferencyjne dla uczestników szkolenia organizowanego w dniach 15–16 czerwca 2025r. przez Sąd Okręgowy w Opolu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy58 500,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta58 500,00 PLN
Najdroższa oferta76 915,25 PLN
Taniej od najdroższej18 415,25 PLN24% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+31%
58 500,00 PLN
najtańsza · wybrana76 915,25 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana76 915,25 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 02.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Opole). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)55120000-7 — Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
Numer ogłoszenia2026/BZP 00302320
Data publikacji22.06.2026 16:26
Kody CPV
55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
55100000-1Usługi hotelarskie
55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4Hotelarskie usługi noclegowe
55130000-0Inne usługi hotelarskie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)22.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4f6e625a-3e73-4212-9d7a-2c3fecef1e93