Brak terminuBZP
Rozbudowa drogi gminnej ul. Szpitalnej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy4 695 000,56 PLN
Liczba złożonych ofert9Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta4 695 000,56 PLN
Najdroższa oferta5 234 946,72 PLN
Taniej od najdroższej539 946,16 PLN10% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+12%
4 695 000,56 PLN
najtańsza · wybrana5 234 946,72 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana5 234 946,72 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 17.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Mińsk Mazowiecki). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00306702
Data publikacji24.06.2026 14:09
Kody CPV
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233161-5Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45231400-9Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232130-2Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3ad106f8-9c53-4730-b3e3-4dec2908910a